Відділення новонароджених та недоношених дітей

Відділення новонароджених та недоношених дітей

Русіна Наталія Миколаївна

Завідувач відділення новонароджених та недоношених дітей, лікар – педіатр – неонатолог

Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 1996 році. Вища атестаційна категорія з фаху. Очолює відділення з 2011 року

Відділення новонароджених та недоношених дітей комунального закладу «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради створено на 40 ліжок в які входять 6 ліжок  відділення інтенсивної терапії новонароджених. У відділенні є 29 палат сумісного перебування на 30 ліжок та палата інтенсивного нагляду на 5 новонароджених дітей. Відділення розташоване на 2-х  поверхах 3-х поверхового корпусу неонатального центру.

Види та обсяг медичної допомоги які надаються у відділенні:

Відділення надає допомогу новонародженим дітям з розладами постнатальної адаптації, перинатальними ураженнями ЦНС,  помірними та легкими дихальними розладами, недоношеністю, затримкою внутрішньоутробного розвитку, різноманітними перинатальними інфекціями,  жовтяницями різного ґенезу, імунологічними захворюваннями, вродженими вадами розвитку.

Відділення новонароджених та недоношених дітей комунального закладу «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради обладнане сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою, що дозволяє вчасно та ефективно надавати допомогу та виходжувати новонароджуваних дітей. У відділенні впроваджуються нові методики виходжування та реабілітації дітей з ураженнями нервової системи, глибокою недоношеністю та незрілістю, а саме: метод «сухої імерсії», тонкий пальцевий тренінг, рання логопедична підтримка, позиційні укладки, метод  «мама-кенгуру», світло-, шумоізоляція глибоконедоношених дітей.

Планується створення кабінету катамнестичного спостереження за новонародженими дітьми, які отримували лікування та  знаходились на виходжуванні у відділенні новонароджених та недоношених дітей.

Лікарі відділення

Грінченко Юлія Володимирівна

Лікар – педіатр – неонатолог відділення новонароджених та недоношених дітей

Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2000 році. Перша атестаційна категорія з фаху. Працює у відділенні з 2004 року.

Таран Оксана Ігорівна

Лікар – педіатр – неонатолог відділення новонароджених та недоношених дітей

Лікування ювелірних пацієнтів: відгук батьків

Найкращі ранки починаються з плюсу у вазі, хорошого апетиту та щасливих очей мам. Такі лікувальні орієнтири у команди відділення новонароджених та недоношених дітей КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради».

Тут 40 ліжок. Серед них – 6 ліжок відділення інтенсивної терапії новонароджених. 29 палат сумісного перебування на 30 ліжок та палата інтенсивного нагляду для 5 новонароджених дітей. Відділення розташоване на 2-х поверхах 3-х поверхового корпусу неонатального центру.

Телефон на посту: 55-99-38

Контактна інформація відділення:

Телефон на посту: 55-99-38

Comments are closed.