Консультативна поліклініка

Графік прийому лікарів консультативної поліклініки


Кабінету

П І П, спеціальність (посада), кваліфікація лікаря

Години прийому

Дні прийому

Госпіталізація

22

Данченко Ірина Анатоліївна

Завідувач поліклініки
лікар невролог дитячий.

 Вища кваліфікаційна категорія

9:00 – 15:00

щоденно

щоденно

    1

Кушнір Лариса Іванівна

Лікар офтальмолог дитячий

Перша кваліфікаційна категорія

9:00 – 10:30

12:00 – 15:00

щоденно

щоденно

     1

Кухта Тетяна Іванівна

Лікар офтальмолог дитячий

Вища категорія

10:30 – 12:00

щоденно

щоденно

     2

Красюк Віталій Васильович

Лікар ортопед-травматолог дитячий

Друга категорія

9:00 – 12:00

щоденно

щоденно

     3

Рубан Михайло Васильович

Лікар хірург дитячий

Вища категорія

9:00 – 11:00

щоденно

щоденно

     5

Рябокляч Олена Петрівна

Кардіоревматолог дитячий

Вища категорія

12:00 – 15:00

щоденно

щоденно

     5

Третяк Лариса Василівна

Кардіоревматолог дитячий

Вища категорія

9:00 – 12:00

щоденно

щоденно

     8

Варивода Іван Володимирович

Отоларинголог дитячий

Лікар спеціаліст

9:00 -10:30

щоденно

щоденно

     8

Стегній  Наталя Миколаївна

Отоларинголог дитячий

Лікар спеціаліст

10:30 – 12:00

щоденно

щоденно

     9

Мельник Валентина  Петрівна

Алерголог дитячий

Вища категорія

12:00 – 15:00

щоденно

щоденно

     20

Нестругіна Надія Михайлівна

Ендокринолог дитячий

Вища категорія

12:30 – 14:00

щоденно

щоденно

     21

Назаренко Лілія Іванівна

Імунолог дитячий

Вища категорія

12:00 – 15:00

щоденно

щоденно

    24

Новаківська Ала Володимирівна

Ендокринолог дитячий

Перша категорія

Лікар – педіатр

Вища категорія

9:00 – 12:00

щоденно

щоденно

     24

Волчкова Наталія Іванівна

Гастроентеролог дитячий

Вища категорія

12:00 – 13:30

щоденно

щоденно

Графік прийому головних позаштатних фахівців у консультативній поліклініці

№ кабінета

 Спеціаліст

П.І.П.

Дні тижня

Години прийому

24

Головний дитячий
гастроентеролог

Волчкова Наталія
Іванівна

четвер

12:30 – 14:00

1

Головний дитячий
офтальмолог

Євтушевська
Тетяна Олександрівна

вівторок

09:00 – 12:00

20

Головний дитячий
ендокринолог

Нестругіна Надія
Михайлівна

понеділок

 

12:00 – 15:00

22

Головний дитячий
невролог

Прокопенко
Катерина Іванівна

четвер

12:00 – 15:00

3

Головний дитячий
хірург

Кондрацький
Микола Іванович

вівторок

09:00 – 12:00

4

Головний дитячий
уролог

Мірошник Петро
Віталійович

понеділок

12:00 – 15:00

2

Головний дитячий
ортопед-травматолог

Запорожець
Микола Олексійович

середа

12:00 – 15:00

25

Головний
гінеколог дитячого та підліткового віку

Латиш Ольга
Олександрівна

щоденно

08:00 – 11:00

5

Головний дитячий
кардіоревматолог

Рябокляч Олена Петрівна

щоденно

10:00 – 15:00

21

Головний дитячий
спеціаліст з імунопрофілактики та дитячої імунології

Назаренко Лілія

Іванівна

щоденно

14:30 – 16:00

9

Головний дитячий
алерголог

Мельник
Валентина

Петрівна

щоденно

12:30 – 15:00


8

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Comments are closed.