Урологічне відділення

Урологічне відділення

Мірошник Петро Віталійович

Завідувач урологічного відділення,
головний позаштатний спеціаліст УОЗ
з дитячої урології

Закінчив середню школу в 1987 році.
З 1987 по 1988 рр.
Закінчив Харківський медичний інститут в 1994 році. З 1994 року працював в Черкаській обласній лікарні в дитячому хірургічному відділенні. Позаштатний обласний дитячий уролог ГУОЗ та МК ОДА з 2005 року. Лікар-ординатор дитячий-хірург вищої категорії та лікар-уролог дитячий І категорії з 2010 року.
З 01.10.2011 року завідувач урологічного відділення КЗ “Черкаська обласна дитяча лікарня” Черкаської обласної ради
Загальний стаж – 20 років.

Види та обсяг медичної допомоги, які надаються у відділенні:

В урологічному відділенні лікуються хворі з вадами розвитку сечостатевої системи: Гідронефроз, гіпоспадія, епіспадія, камені нирок і сечоводу, с-м гострої калитки, нейрогенний сечовий міхур, перекрути ядерця та гідатіди, гідроцеле та кісти сім’яного мотузочка, варікоцеле, , крипторхізм, пухлини нирок, ядерець і сечового міхура, сечовідно-міхуровий рефлекс, мегауретер, подвоєння нирок та сечоводів. уретероцеле, дивертикули сечового міхура. фімоз, пара фімоз, гостра затримка сечопуску, травматичні пошкодження сечостатевої системи.
Проводяться оперативні лікування планової урологічної патології (гідронефроз крипторхізм, варікоцелє, водянки яєчка та сім’яного мотузочка, гіпоспадії, фімоз) та гострої урологічної патології (травматичні ушкодження органів сечостатевої системи, перекрути яєчка та його підвіски). Виконуються такі операції: пластика мисочко-сечовідного сегмента при гідронефрозі та інші операції на нирках, операції при гострій калитці, пластика уретри при гіпоспадії, операції при водянках яєчка та сім’яного мотузочка, орхопексії при крипторхізмах, операції при варікоцелє, різні пластики крайньої плоті при фімозах.

Урологічне відділення КЗ “Черкаська обласна дитяча лікарня” Черкаської обласної ради продовжує підвищувати рівень надання медичної допомоги дітям з урологічною патологією. Освоюються нові методики хірургічних втручань при міхурові-сечовідному рефлюксу та проксимальних формах гіпоспадій. Для цього лікарі відділення підвищують свій рівень знань на курсах підвищення кваліфікації. В подальшому планується приймати участь в республіканських та міжнародних конференціях, обмінюватися на них з лікарями інших регіонів досвідом впроваджування нових технологій. На сьогоднішній день в відділенні працює 2 лікаря. Із них 1 лікар-уролог з першою кваліфікаційною категорією, 1 лікар-уролог без категорії, 7 медичних сестер, та 4 молодших медичних сестри.

Лікарі відділення

Гуйда Андрій Валерійович

лікар-уролог дитячий, друга кваліфікаційна категорія

Контактна інформація відділення:

Телефон на посту- 1358
Телефон зав.відділення

Comments are closed.