Офтальмологічне відділенння

Офтальмологічне відділення

Євтушевська Тетяна Олександрівна

Завідувач офтальмологічного відділення,
головний позаштатний дитячий офтальмолог УОЗ

Коротка біографічна довідка:
Народилась 06.07.1975 в м.Дніпропетровськ, в сім’ї лікарів. Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію в 1998 році. Вища атестаційна категорія з дитячої офтальмології. Очолює відділення з 2011 року. Головний позаштатний дитячий офтальмолог ДОЗ з 2010 року.

Види та обсяг медичної допомоги які надаються у відділенні:
Відділення надає офтальмологічну допомогу дітям з різними видами косоокості, амбліопії; успішно виконуються операції з приводу косоокості, ністагму; видалення новоутворів, гемангіом очей та придатків ока; хірургічна допомога при травмах придатків ока.
Офтальмологічне відділення обладнане сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою, що дозволяє вчасно та ефективно діагностувати захворювання органа зору у дітей, надавати невідкладну і планову допомогу. У відділенні постійно впроваджуються нові методики медикаментозного та хірургічного лікування, зокрема: нові комп’ютерні методи лікування аномалій рефракції, амбліопії, світлолікування, хірургічні методи лікування патології сльзовивідних шляхів.

Лікарі відділення

Кухта Тетяна Іванівна

лікар-офтальмолог дитячий

Народилась 24.10.1946р. Закінчила Донецький державний медичний інститут в 1974 році. Стаж роботи за спеціальністю – 40 років. Вища атестаційна категорія з дитячої офтальмології.

Кушнір Лариса Іванівна

лікар-офтальмолог дитячий

Контактна інформація відділення :

Телефон на посту 55-99-34
Телефон зав.відділенням 55-99-34

Comments are closed.