Басcараб І.О. Біографія.

Бассараб Ігор Олександрович

Біографія.

Бассараб Ігор Олександрович після закінчення Дніпропетровської державної медичної академії в 1995 році проходив інтернатуру за спеціальністю «Дитяча хірургія» на базі Черкаської обласної лікарні.  Після закінчення інтернатури в 1997 році та був прийнятий на посаду лікаря-хірурга дитячого, дитячого хірургічного відділення Черкаської обласної лікарні. В вересні 2011 року був переведений до комунального закладу “Черкаська обласна дитяча лікарня” Черкаської обласної ради лікарем-хірургом дитячим.

З 2014 року по 2019 рік Бассараб Ігор Олександрович працював на посаді заступника головного лікаря з хірургічної допомоги комунального закладу “Черкаська обласна дитяча лікарня” Черкаської обласної ради.

З січня 2019 року по грудень 2020 року Ігор Олександрович працює лікарем-хірургом дитячим хірургічного відділення КНП «ЧОДЛ Черкаської обласної ради.

З грудня 2020 року по червень 2023 року Бассараб Ігор Олександрович працює лікарем-хірургом дитячим в КНП «Черкаська міська дитяча лікарня» на посаді завідувача хірургічним відділенням.

З червня 2023 року Ігор Олександрович працює лікарем-хірургом дитячим в хірургічному відділенні КНП «ЧОДЛ Черкаської обласної ради». В червні 2024 року переведений на посаду в.о. медичного директора нашого закладу.

Comments are closed.