Реабілітація дітей

Реабілітація дітей

Медична реабілітація за програмою медичних гарантій.

Центр реабілітації дітей Черкаської обласної дитячої лікарні надає безкоштовно реабілітаційні послуги дітям  відповідно до умов  Договору з НСЗУ (Національна служба здоров’я України) про надання медичних послуг дитячому населенню за програмою медичних гарантій. 

Зокрема, закладом заключено Договір про надання реабілітації дітям за такими напрямками:

 1. «МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ НЕМОВЛЯТ, ЯКІ НАРОДИЛИСЬ ПЕРЕДЧАСНО ТА/АБО ХВОРИМИ, УПРОДОВЖ ПЕРШИХ ТРЬОХ РОКІВ ЖИТТЯ»
 2. «МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ ВІД ТРЬОХ РОКІВ З УРАЖЕННЯМ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ».
 3. «МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ ВІД ТРЬОХ РОКІВ З УРАЖЕННЯМ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ»

Отримати реабілітаційні послуги можливо лише за наявності  електронного направлення на медичну реабілітацію. Таке електронне направлення для пацієнта створює сімейний лікар або лікар-педіатр, з яким заключена декларація, або лікар іншої спеціальності (лікар-невролог дитячий, лікар-ортопед травматолог дитячий, лікар фізичної та реабілітаційної медицини). 

Тривалість курсу реабілітації – 2 тижні.

Реабілітаційні послуги надаються дітям незалежно від місця реєстрації дитини, в тому числі внутрішньо переміщеним особам.

 

Для отримання реабілітаційних послуг необхідно:

 1. Попередньо необхідно узгодити дату госпіталізації в дитяче відділення відновного лікування Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи для проходження курсу реабілітації.  Запис здійснюється з 9.00. до 15.00  за телефоном (0472) 55-99-20 або 0978103104.
 2. Отримати електронне направлення від лікаря ПМД, з яким укладено декларацію про вибір лікаря, або лікуючого лікаря на госпіталізацію для проходження курсу реабілітації. Зразок електронного направлення для отримання послуг з медичної реабілітації в стаціонарних умовах можна скачати за посиланням.
 3. В день госпіталізації в дитяче відділення відновного лікування Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи для проходження курсу реабілітації при собі необхідно мати:
  – довідку про епід. оточення;
  – електронне направлення на реабілітацію;
  – результати обстеження на COVID19 для дитини та супроводжуючої особи (дані дослідження проводяться безкоштовно за місцем проживання) – термін дії результатів 2-3 дні від дати видачі результатів;
  – загальний аналіз крові; 
  – загальний аналіз сечі;
  – ІПР (індивідуальну програму реабілітації);
  – комплект постільної білизни;
  –  для дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП додатково: знімок рентгенографії кульшових суглобів в прямій проекції (терміном не більше 1 року), при наявності судом в анамнезі  – ЕЕГ (електроенцефалограма терміном не більше 3-х місяців).

Детальна інформація про Центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи КНП «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»  – за посиланням:

http://www.oblbabyklinika.ck.ua/ftv/

http://www.oblbabyklinika.ck.ua/lfk/

http://www.oblbabyklinika.ck.ua/pedagogy/

Контактна інформація Центру реабілітації дітей:

Телефон завідувача Центру реабілітації: 55-99-20

Телефон на посту фізіотерапевтичного відділення Центру реабілітації (1 поверх): 55-99-20; 0978103104

Телефон на посту дитячого відділення відновного лікування відділення Центру реабілітації (3 поверх): 55-99-35

Електронна адреса: doctorr4@ukr.net

Адреса: м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 16

Фотогалерея.

Comments are closed.