«Коло Турботи»: гаряча лінія психологічної допомоги для батьків

«Коло Турботи»: гаряча лінія психологічної допомоги для батьків

Коло Турботи − проєкт, що надає безоплатну фахову психологічну допомогу дітям, що постраждали від воєнних дій на території України.

Благодійний проєкт «КОЛО ТУРБОТИ» створений ГО «Центр Соціального Лідерства» та Дитячим фондом ООН в Україні (UNICEF), під патронатом НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.
«Чимало людей сьогодні переживають постійну тривогу, гнітючий страх за власне життя, тотальне спустошення та хронічну втому. Тому психологічний стан та психічне здоров’я є вкрай важливим. Особливо це стосується маленьких діток, які знаходилися під обстрілами, були змушені переховуватися в підвалах чи бомбосховищах або покинути свій дім та переїхати у безпечніші зони. Пережитий досвід матиме непоправний вплив на майбутнє дитини, який проявлятиметься у вигляді фізичного та/або психічного захворювання, проблемах у спілкуванні з оточуючими, невпевненості у власних силах, депресивних станах та навіть схильності до самогубства. Тому важливо діяти негайно. Виявляти ознаки такої травми та надавати професійну екстрену психологічну поміч», − зазначають організатори проекту.

Дізнайся чи є у твоєї дитини ознаки стресу: https://test.cc.socialbusiness.com.ua/.
За необхідності записуйся на консультацію з психологом онлайн. Або телефонуй на гарячу лінію: 0800331391.
Спеціалісти гарячої лінії нададуть психологічну підтримку батькам при гострих стресах під час війни. Дитячий психолог працює щодня з 16.00 до 20.00 за телефоном гарячої лінії 0800331391.
Довідково. Мета благодійного проекту «Коло турботи»: у співпраці з медичними закладами, соцпрацівниками, психологами та волонтерськими організаціями надавати кваліфіковану безоплатну допомогу сім’ям, дітям віком від 0 до 6 років, що отримали гостру травму в результаті дії різноманітних обставин у ході війни Україні.
Основні напрямки діяльності:
1. Надання гуманітарної допомоги медичним закладам для дітей віком від 0 до 6 років та вагітним жінкам.
2. Опитування та систематизація даних що до кількості дітей, які знаходяться у стані гострого стресу.
3. Робота мобільних бригад психологів з навичками роботи з дітьми та які мають досвід роботи з гострою травмою.
4. Створення центрів психологічної допомоги у чотирьох містах: Київ, Львів, Умань, Дніпро. Керівник кожного центру відповідає за організацію роботи мобільних бригад у своєму місті та закладах, що знаходяться у радіусі до 200 км міста.
5. Кваліфікована психологічна допомога дітям від 0-6 років та їхнім батькам, які пережили психотравмуючі події під час війни методами психологічних консультацій онлайн та під час прийомів у медичних закладах.
6. Розповсюдження інформаційних матеріалів що до порядку надання психологічної допомоги серед фахівців, що спілкуються з дітьми та сім’ями: педагоги, вихователі, волонтери у центрах прихистку, лікарі, соцпрацівники.
7. Навчання психологів методам роботи з гострою травмою у дітей (онлайн тренінги).
8. Створення освітньої платформи для дитячих психологів та батьків, що навчатиме психології за допомогою вебінарів, ТБ програм та різноманітних онлайн-матеріалів. У рамках проєкту сім’ї матимуть змогу спілкуватися з кваліфікованими психологами, приймати участь у семінарах та конференціях.
9. Облаштування одного медичного закладу в регіоні згідно з дизайн-проектом дружнього до дітей простору, а саме: облаштування багатофункціональної кімнати для гри та відпочинку, облаштування гендерно-чутливої вбиральні, вказівники для цих зон.
Додаткову інформацію можна отримати Центр соціального лідерства: https://www.facebook.com/care.circle.ua,
https://www.instagram.com/care_circle_ua/

Вам також може бути цікавим...

Comments are closed.